Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięska passa trwa nadal !

• autor: Admin, 2010-04-24 13:54

W dzisiejszym meczu podopieczni M.Lewandowskiego ograli na własnym boisku Chrobrego Głogów 4:1

szczegóły w rozwinięciu newsa.

Od pierwszych minut ruszyli do ataku zawodnicy z Głogowa, lecz bez większego powodzenia. Starali się opanować grę, narzucić własny styl. Jednak ODRA pierwsza zdobyła bramkę po stałym fragmencie gry. Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego Grześka Grzybalskiego wykorzystał Michał Matkowski strzałem głową i mieliśmy 1:0. Po tej bramce zawodnicy ODRY znacznie poprawili swoją grę, czego efektem były znakomite sytuacje. Jednak kilkukrotnie mylili się w bardzo dobrych sytuacjach.  Kolejna bramka padła równierz z rzutu rożnego. Tym razem dośrodkowywał Sebastian Wielgórka, a w zamieszaniu pod bramką Marcin Baran uderzył lewą nogą i było juz 2:0. W pierwszej połowie w zasadzie mecz mógłby być już rozstrzygnięty, ale nasza nieskuteczność była druzgocaca. W drugiej odsłonie zaatakowali zawodnicy Chrobrego czego efektem była bramka, lecz sędzia jej nie uznał. Naszym zdaniem spalonego nie było i bramka powinna zostać uznana. W ogóle do sędziego można było mieć dużo zastrzeżeń. Po kilku minutach kopia poprzedniej sytuacji i mieliśmy 2:1. Sytuacja stała się doscyć nerwowa. Kilka minut sytuacja była napięta, ale padła bramka na 3:1. Kolejny raz dobre dośrodkowanie "Grzyba" z rzutu rożnego, piłkę zgrywa Grzegorz Podgórski, a Sebastian Wielgóra umieszcza piłkę w bramce przeciwników strzałem piętą. Tuż po bramce Baran wyszedł sam na sam, został sfaulowany tuż przed linia 16 metrów a sędzia daje tylko żółty kartonik! Mało tego, nie mógł określić, który z obrońców Chrobrego faulował. Po chwili zamieszania piłkę ustawia Wielgórka i strzela w poprzeczkę. Po tej sytuacji ODRA znacznie przejęła inicjatywę, bardzo groźnie atakowała skrzydłami, lecz bramka padła ze środka. W okolicach 25 metrów Wielgóra przyjął piłkę, zrobił zwód i uderzył na bramkę Głogowian. Piłka zmieniła nieco tor lotu piłki w ostatnim momencie, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki - 4:1. Później bezskutecznie atakował Chrobry, lecz bez większych skutów. Kilka stałych fragmentów i to było na tyle. Mecz zakończył się wynikiem 4:1

ODRA ŚCINAWA 4:1 Chrobry Głogów
1:0 M. Matkowski